На волю із СІЗО вийшов небезпечний злочинець, – Новотний

Про це повідомляє екснардеп, громадський активіст, постраждалий у справах Майдану - Ігор Луценко

Ігор Луценко, мовою оригіналу: Отже, за підсумками бурхливого вікенду, у справі про вбивство Вербицького та моє викрадення під час Майдану маємо таке:
На волі опинився особливо небезпечний злочинець. Він не тільки залучався тодішньою владою до атак на учасників Майдану, але і знаменитий рейдерством уже при владі наступній, керівник власного стійкого злочинного угруповання.


Щоб ви розуміли масштаб особистості: за моєю інформацією, він знав, що його мають затримати (очевидно, що він працював під дахом силовиків).


Так мало того, що знав, він навіть нікуди не тікав, а, впевнений у своїх силах, вирішив навідатися до тих прокурорів, котрі підписували йому підозру, і збирав на наступний день бандитів зі своєї команди для цієї операції. Його випередили буквально на кілька годин, затримавши до того, як він поїхав мститися.

Тепер немає сумнівів, що допоки він на волі, то під загрозою слідчі, прокурори і чесні судді у моїй справі. Під загрозою також потерпілі та їх адвокати.

Глобально в цій ганебній ситуації винувата влада з недолугою судовою “реформою”, а також усі ті підприємці-“реформатори”, котрі навколо цієї теми в’ються роками. На жаль, при попередній владі у моїй справі був аналогічний випадок, коли підозрюваний був відпущений на домашній арешт і утік з-під нього в Росію, подібно відомому беркутівцю Садовнику.


Буду вдячний за поширення. Розголос – це єдине, що нині у нас є у рамках закону, – повідомляє Луценко.