На Волині встановили черговий рекорд на туристичних змаганнях – 110 км за 16 годин (фото)

Пройти пішки понад 100 км за 16 годин: переможці екстремального змагу «Доброволець»

На Волині завершились одинадцяті екстремальні туристичні змагання «Доброволець». Більше трьохсот учасників різного віку та спортивної форми підготовки з різних куточків України сформували 98 команд для боротьби за першість, – повідомляють організатори змагань.

Цьогоріч змагання відбувалися у трьох категоріях складності – 6, 12, 24 години. Організатори розмістили 62 контрольних пункти (серед них 18 історичних). 

Серед історичних місць – символічні могили вояків УПА, меморіальні та пам’ятні знаки, історичні будівлі. Особливим контрольним пунктом була локація з повстанцями-реконструкторами. 

Переможці найдовшої дистанції тривалістю 24 години віднайшли всі КП, подолавши всю дистанцію (110 км) за 16 з половиною годин. Ними стали команда з Луцька «krutypеdаlі.соm»: Войтович Ірина та Ярощук Ярослав.

Довідка: Екстремальні туристичні змагання «Доброволець» – це некомерційні змагання з туризму та орієнтування. Це одні з небагатьох змагань в Україні, які відбуваються у зимовий період, зазвичай останніми вихідними лютого. Цього року: 27-28 лютого.  Учасники отримують карту з позначеними контрольними пунктами і мають віднайти на місцевості вказані контрольні пункти в межах контрольного часу без використання будь-яких додаткових засобів пересування. Старт/фініш відбувався у с. Гаразджа Луцького району. 

«Доброволець» проводиться з метою вшанування геройського чину всіх борців за незалежність Української держави; вшанування пам’яті загиблих бійців 35 сотні Самооборони Майдану «Волинська Січ»; популяризації серед молоді здорового способу життя та спорту.

Підписуйтесь на наш канал https://t.me/kyiinform  

Команда організаторів змагань: ГО «ВМР «НАЦІОНАЛЬНИЙ АЛЬЯНС», ГО «Волинська Фундація», Туристичний клуб «ANTAR», за підтримки КЗ «Волинський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Волинської обласної ради», та КЗ «Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у м. Луцьк». 

Партнери та спонсори: 

  • Туристичний магазин «Миклухо-Маклай»
  • Vernadsky UA – туристичне спорядження
  • Яблунька – пастила, фріпси
  • Terra Incognita – туристичне спорядження
  • Highlander – туристичне спорядження
  • Туристичне агентство «Патріот»
  • Український інститут національної пам’яті
  • Beyzot – бренд одягу