На Вінниччині посадовці санаторію привласнили майже 5 мільйонів гривень

Згідно з актом ревізії сума привласнених у такий спосіб коштів склала 4 млн 800 тисяч гривень.

За словами заступника начальника обласного главку поліції Олександра Солдатова, слідством встановлено, протягом декількох років кошти, які відпочивальники платили за амбулаторне лікування та доплати за продовження терміну путівок, були не оприбутковані, а подані ними заяви та прибуткові касові ордери знищені.

Згідно з актом ревізії сума привласнених у такий спосіб коштів склала 4 млн 800 тисяч гривень. З метою приховування злочинних дій та уникнення кримінальної відповідальності, зокрема, колишній старший касир санаторію складала та підписувала акти про результати інвентаризації наявних коштів, що зберігалися у касі санаторію, куди були внесені неправдиві відомості.

Наразі зловмисниці оголошено по підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5  ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Санкція статті передбачає максимальне покарання – до дванадцяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади. В ході слідства буде дана правова оцінка діям інших посадових осіб, причетних до злочинної схеми, повідомили у відділі комунікації поліції Вінницькій області.

Нагадаємо, що посадовців держлісгоспу судитимуть за незаконну вирубку лісів на Житомирщині. Раніше, службовці ТДВ «Первомайський спецкар’єр» завдали державі збитків на 280 мільйонів гривень.