На травневі свята встановлюють пряме залізничне сполучення між Кривим Рогом та Одесою

Укрзалізниця прислухалася до звернень пасажирів і з 27 квітня 2021 року відновлює пряме щоденне залізничне сполучення між Кривим Рогом та Одесою.

Про відновлення залізничного сполучення між Кривим Рогом та Одесою повідомила пресслужба національного перевізника на офіційному сайті.

В Укрзалізниці повідомили, що вже напередодні травневих свят жителям Кривого Рогу стане набагато легше й вигідніше дістатися морських курортів Одеського регіону, адже перший рейс у південному напрямку відбудеться 27.04 о 18:10, прибуття до Одеси о 06:36. У зворотному напрямку рейс з Одеси 28.04 о 20:20, прибуття до Кривого Рогу о 10:10 ранку.

У перевезенні будуть задіяні до п’яти причіпних фірмових купейних вагонів. На дільниці П’ятихатки — Одеса — П’ятихатки вагони курсуватимуть у складі поїзда №53/54 Дніпро — Одеса. Відповідно, на дільниці П’ятихатки — Кривий Ріг вони будуть окремим поїздом.

В Укрзалізниці вкотре наголошують, що суворо стежитимуть за дотриманням карантинних вимог у поїздах і на вокзалах, та звертаються до пасажирів із проханням обов’язково повідомляти про випадки неналежного носіння масок або відмови від них з боку інших пасажирів або співробітників Укрзалізниці.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Раніше “Кий-Інфо” повідомляло, що в Укрзалізниці залишилося пального на 4 доби.