НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ УСКЛАДНЯТЬСЯ ПОГОДНІ УМОВИ

ДСНС наголошує - не вирушайте в подорож на авто протягом кількох днів доки тримається негода

Станом на 10:00 спостерігається невеликий сніг у Одеській (сніговий покрив  20-25 см), Київській та м. Києві (до 10 см), Черкаській (до 25 см), Полтавській (до 2 см), Чернігівській (до 12 см) областях; невеликий сніг з дощем у Кіровоградській (до 10 см) та Миколаївській (до 15 см) областях; у Сумській  області – невеликий дощ.

Згідно з інформацією Служби автомобільних доріг, для проведення розчистки снігу,  було заборонено рух всіх транспортних засобів на автодорогах державного значення М-15 Одеса-Рені, М-16 Одеса – Кучурган та на всіх автодорогах місцевого значення у Одеській області.У Миколаївській  області тимчасово введено обмеження руху транспортних засобів на автодорогах Н-24 Благовіщенське-Миколаїв, М-13 Кропивницький-Платонове.У Київській  області тимчасово введено обмеження руху великогабаритного вантажного транспорту на автодорогах загального користування державного значення.

На решті автомобільних доріг державного значення країни  транспортне сполучення забезпечено.Всього підрозділами ДСНС протягом доби проведено буксирування 109 од. автотранспортних засобів: 64 легкових автомобілів, 37 вантажних автомобілів, 6 автобусів та 2 автомобілі швидкої допомоги  (надано допомогу 360 громадянам). Від ДСНС залучалося 218 чол. о/с та  63 од. техніки. Підрозділами ДСНС проводиться буксирування автомобілів та надається допомога громадянам. Від ДСНС залучено понад 220 чол. о/с та  понад 60 од. техніки.

До координації подальших дій щодо транспортного сполучення здійснює штаб Укравтодору та штаби обласних державних адміністрацій.

Приєднуйтесь до нашого каналу в телеграм https://t.me/kyiinform