На Тернопільщині заступник комісара вимагав 1500 доларів за визнання непридатним для військової служби

За прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди, військовослужбовцю може загрожувати покарання - до десяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади.

Про це повідомили у пресслужбі Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України. Зокрема, в заяві говориться, що військовослужбовець вимагав неправомірну вигоду від місцевого мешканця.

За цю суму він обіцяв допомогти з ухиленням від проходження військової служби та визнанням чоловіка непридатним для неї.

Викрили військовослужбовця оперативники управління стратегічних розслідувань у Тернопільській області, так 5 червня фігуранта затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання обумовленої суми «винагороди».

Наразі триває досудове розслідування, що здійснюють слідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Львові.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

За прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди, військовослужбовцю може загрожувати покарання – до десяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.