На Тернопільщині судитимуть двох членів дільничної виборчої комісії за незаконне використання виборчих бюлетенів

Під час місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, члени дільничної виборчої комісії надали виборчу документацію особі, яка не мала права її отримувати.

Слідчі Головного управління Національної поліції Тернопільщини закінчили досудове розслідування та скерували до суду кримінальне провадження щодо двох жительок Чортківського району, яких звинувачено у незаконному використанні виборчих бюлетенів.

У ході досудового розслідування встановлено, що члени дільничної виборчої комісії під час місцевих виборів 25 жовтня 2020 року надали виборчу документацію особі, яка не мала права її отримувати.

Замість двох місцевих жителів, котрі в цей час перебували за межами країни, їхнім правом вибору скористалася третя особа. При цьому порушниці внесли завідомо неправдиві записи у контрольні талони до вказаних виборчих бюлетенів.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Мешканкам Чортківського району було оголошено підозру за ч.3 ст. 158-1 (незаконне використання виборчих бюлетенів) Кримінального кодексу України. За скоєне їм загрожує позбавлення волі на строк до семи років, у відділі комунікації поліції Тернопільської області.