На Сумщині викрили угруповання, яке координувало злочинну діяльність в області

Зловмисники залякували громадян, тероризували підприємців і "вибивали" з них гроші. До потерпілих вони застосовували психологічний тиск, насильство та погрози фізичної розправи. Одержаними таким шляхом грошима поповнювалася злодійська "каса".

Вчора, 22 жовтня, трьом злочинцям, які координували злочинну діяльність на Сумщині та поширювали злочинний вплив у колонії, повідомлено про підозру. Про це повідомляє Національна поліція.

Зловмисників координували “злодії в законі” так званого Сухумо-кутаїського клану, у тому числі з території Російської Федерації.

Учасники угруповання намагалися поширити злочинний вплив на жителів декількох регіонів України. Щоб реалізувати це, вони створили розгалужену мережу своїх “осередків”.

Отримані гроші зловмисники використовували для підтримки засуджених поплічників у місцях позбавлення волі та поширення там злочинного впливу.

Наразі двох учасників угруповання затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, інші учасники перебувають в місцях відбування покарання. Вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів.

Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для притягнення до відповідальності інших учасників протиправної діяльності.

Підписуйтесь на наш канал telegram