На Сумщині викрили схему виведення «у тінь» 30 мільйонів гривень державного підприємства

Службові особи підприємства, засновником якого є Фонд державного майна України, уклали угоди з фіктивними фірмами на закупівлю за завищеними цінами сільськогосподарської продукції. Фігурантам загрожує до восьми років ув’язнення.

На Сумщині слідчі управління розслідування корупційних злочинів Головного слідчого управління Національної поліції України викрили факт розтрати бюджетних коштів службовими особами одного із державних підприємств, засновником якого є Фонд державного майна України.

Під час розслідування правоохоронці встановили, що менеджмент підприємства, за попередньою змовою із суб’єктами господарської діяльності, запровадили механізм привласнення державних коштів.

Фігуранти протягом двох років здійснювали закупівлі сільськогосподарської продукції за завищеними цінами. Окрім того, договори були укладені з фірмами з ознаками фіктивності.  Відтак фігуранти вивели «у тінь» 30 мільйонів гривень державних коштів

Вчора, 20 травня, у Сумській та Харківській областях правоохоронці провели ряд санкціонованих обшуків в адміністративних приміщеннях  підприємства та за місцями проживання фігурантів.

У результаті було вилучено документацію щодо фінансово-господарської діяльності державного підприємства, яка підтверджує протиправну діяльність службових осіб.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Слідство триває з метою встановлення всіх осіб, причетних до незаконних оборудок.