На Софійській площі 18 грудня засвітять головну ялинку країни

На Софійській площі та Володимирському проїзді буде розміщений традиційний різдвяний ярмарок, який цього року працюватиме до 16 січня.

Святкове відкриття головної ялинки країни на Софійській площі Києва відбудеться у суботу, 18 грудня, о 17:00. Про це повідомляє kyiinfo з покликанням на організаторку святкувань на Софійській площі Надію Тутенко.

“Цьогорічна тематика святкування приділена різдвяній диво-ночі, а саме має назву – “Блага вість”. Ялинка вже монтується на Софійській площі, вона буде прикрашена цього року понад 20 тисячами іграшок – іграшки золотого та червоного кольору. Основу ялинки буде передавати скульптура шопки, яка вже традиційно встановлюється в українських родинах, а саме до Різдва. І ми сподіваємося, що ця шопка буде найбільшою в Європі, по колу вона складає 36 метрів. Виглядатиме вона зі скульптур Йосипа, Марії, Ісуса, колядників, царів”,- розповіла Тутенко.

Також організаторка святкувань зазначила, на площі зустрічатимуть киян та гостей столиці три різдвяні прикрашені арки з люстрами та гірляндами. Навколо Богдана Хмельницького на усіх чекатиме різдвяна ковзанка, прикрашена новорічними вогнями. Також на площі будуть розташовані дитячі розваги, атракціони, каруселі та святкові фотозони.

“Заходи відбудуться з 16 грудня, а засвічення ялинки відбудеться 18 грудня о 17:00”, – додала Тутенко.

За її словами, бюджет святкувань на Софійській площі складає понад 25 мільйонів гривень.

“Цей бюджет ми формуємо за допомогою партнерів, та цього року отримали певні кошти від адміністрації міста”, – заявила вона.

Як повідомлялося раніще, у Києві з 16 грудня відкриється 14 новорічних локацій для киян та гостей міста.

Зокрема, з 19 грудня до 23 січня на Контрактовій площі та на вулиці Петра Сагайдачного працюватиме велика святкова локація “Різдво на Подолі”, оформлена в європейському стилі.

Фото з Інтернету

Читайте нас у telegram