На шахті “Новодружеська” майже два тижні протестують гірники

Видобуток вугілля призупинено, але шахта знаходиться в режимі життєзабезпечення.

На Луганщині гірники шахти “Новодружеська” (АТ “Лисичанськвугілля”) 13-ий день протестують, вимагаючи погашення заборгованості із зарплати. Про це повідомляє kyiinfo з покликанням на голову Незалежної профспілки гірників України (НПГУ) Михайла Волинця.

“13 день акції протесту на шахті “Новодружеська” Лисичанськвугілля. Вчора, із 300-мільйонного траншу, перед шахтарями Лисичанськвугілля закрили близько 30% зарплати за жовтень і до 10% листопада – в цілому люди не отримали навіть половини зарплати”, – написав профспілковий лідер.

Він зазначив, що гірники мають намір продовжувати протест, не видобувати вугілля, доки їм не виплатять зарплатного боргу.

Раніше Волинець повідомляв, що попри тиск з боку адміністрації підприємства, гірники шахти “Новодружеська” відмовляються спускатися в шахту, доки їм не виплатять зарплатну заборгованість за 3 місяці.

Акція протесту гірників на цій шахті розпочалась 18 грудня, коли 12 прохідників з 4-ої зміни відмовились виїжджати з-під землі, потім протест перейшов у формат наземної акції протесту.

Читайте нас у telegram