НА САЙТІ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РОЗМІСТИЛИ ВІДЕО З КАРТОЮ УКРАЇНИ БЕЗ КРИМУ

Автори відео заявляють, що просто не помітили відсутність півострова

На одному зі своїх Youtube-каналів Львівська міська рада виклала відеоролик з картою України без окупованого Криму, пише Zaxid.net. Ролики виготовила громадська організація “Батьки в дії” як невеликий курс для старшокласників про роботу мерії, депутатів та чиновників у Львові. 

Першим на ці відео звернув увагу львівський політичний оглядач Дмитро Посипанко. Виявилося, що на 24 секунді кожного з чотирьох роликів, опублікованих на офіційному YouTube-каналі відділу партнерства управління “Секретаріат ради” Львівської міськради, є карта України без Криму. Відділ партнерства Львівської міськради є партнером цього проєкту, а виробництвом усіх відео займалася відома у Львові громадська організація “Батьки в дії“, – пише ЗМІ.

Після обурення громадськості записи зі сторінки міськради видалили, щоб переробити. Екс-депутат міськради Львова та голова ГО “Батьки в дії” Юлія Гвоздович пояснила, що спершу не звернули уваги на карту без Криму і наразі відео переробляють.

Проєкт робили батьки, пластуни на волонтерських засадах, по ночах, бажаючи лише кращого дітям міста, щоб вони були громадсько свідомі. Без жодних злих намірів усі троє пропустили [карту без Криму]. Дякуємо Дмитру Посипанку, що звернув увагу. Менш ніж за добу публічності ролика, ми його уже замінили. Перепрошуємо за таку опечатку. Крим – це Україна!“, – наголосила вона.

Фото: Захід Нет