НА РОСІЇ ВВАЖАЮТЬ, ЩО МОВНИЙ ЗАКОН ВІДДІЛЯЄ ВІД НИХ УКРАЇНУ

Про це заявив секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев

На рівні Ради безпеки йдуть розмови щодо мовного закону в Україні. Окупаційні політики Росії, які курують збройну віну в Україні вважають, що українцями маніпулює “госдеп”, а “русскій мір” завжди лагідний та “миролюбивий”. Про тисячі смертей українців, які заподіяла Росія Патрушев не сказав нічого.

“Те, що відбувається в Україні – це продовження русофобських дій недалекоглядних політиків, які прийшли до влади після держперевороту 2014 року і керованих зі США. Послідовно відпрацьовуючи сценарій Вашингтона з розділення єдиного народу Росії і України, вони вже перетворили колись процвітаючі землі на відсталий сировинний придаток Заходу, а тепер руйнують культурно-цивілізаційні основи держави”, – сказав Патрушев.

Патрушев повторив заяву Держдуми РФ про те, що “Київ на догоду Вашингтону свідомо ігнорує навіть свою Конституцію”, яка гарантує вільний розвиток, використання і захист інших мов.

Секретар Радбезу РФ вважає, що влада України, приймаючи закон про свою державну мову, нібито протиставляє себе “основному населенню” України, а також “провокує додаткову напругу в суспільстві, сприяє розвитку сепаратизму”.

Щоправда про спонсорування сепаратизму в Україні з боку Росії – теж повна тиша.