НА РОСІЇ ОГОЛОСИЛИ В РОЗШУК НАЦГВАРДІЙЦЯ МАРКІВА

СК Російської Федерації звинуватив і оголосив в розшук військовослужбовця Національної гвардії України Віталія Марківа, обвинуваченого в нібито вбивстві двох журналістів під Слов’янськом в травні 2014 року і раніше виправданого Міланським апеляційним судом

“У Головному слідчому управлінні Слідчого комітету Російської Федерації розслідується кримінальна справа про вбивство в Україні російського громадянина Андрія Миронова”, — заявили в СК РФ.

Російські слідчі вважають, що: “військовослужбовець військової частини 3066 Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України громадянин України Віталій Марків, що має також громадянство Італійської Республіки, 24.05.2014 перебував на позиції в районі гори Карачун поблизу міста Слов’янська на Донеччині.

Марків, що перебував у злочинній змові з командуванням зазначеної військової частини і військовослужбовцями регулярних підрозділів Збройних Сил України, передав командуванню для нанесення артилерійського удару координати російського громадянина Миронова, італійського фотокореспондента Андреа Роккеллі і французького журналіста Вільяма Рогуелона. Вони прибули для фотозйомки наслідків збройного конфлікту і слідували в напрямку залізничного переїзду смт. Андріївка”.

У СК стверджують, що після цього Марків нібито: “здійснив в зазначених осіб постріли з автомата Калашникова, щоб до початку артилерійського обстрілу вони не могли залишити територію в спробах сховатися. В результаті спровокованого Марківим артилерійського удару Миронов і Роккеллі, які не брали участі в збройному протистоянні, загинули, а Рогуелон отримав поранення”.

Фото: Лівий берег