На пункті пропуску «Станиця Луганська» рентген-сканером перевірятимуть багаж осіб

Використання рентген-сканерів дозволить створити більш комфортні умови для осіб, які перетинають лінію розмежування.

У контрольному пункті пропуску «Станиця Луганська» встановили рентгено-телевізійні системи, які допоможуть прикордонникам пришвидшити проведення контрольних процедур та зробити процес більш безпечним. Про це повідомили на порталі МВС.

Системи з пристроями нового покоління встановили працівники державного підприємства «Реінтеграція та відновлення» за підтримки програми розвитку ООН. Вони оснащені рентгенівськими генераторами, детекторними модулями, механічними та конвеєрними конструкціями, а також комп’ютерною платформою.

У сканерах може встановлюватись допоміжна програма для виявлення вибухонебезпечних та наркотичних речовин. У МВС підкреслили, що це необхідно для недопущення їх переміщення через лінію розмежування.

Прикордонники, які несуть службу у КПВВ «Станиця Луганська» сьогодні розпочали навчання, яке триватиме три дні. Протягом цього часу представники ДП «Реінтеграція та відновлення» спільно з представниками фірми постачальника ТОВ «НК СІСТЕМС» вчитимуть військовослужбовців Луганського прикордонного загону оглядати багажі допомогою рентгено-телевізійних систем.

На порталі МВС наголосили, що «Станиця Луганська» – це єдиний КПВВ, через який щодобово пропускають осіб. Загалом протягом 10 місяців 2021 року через цей пункт пропуску прослідувало майже 580 тисяч осіб. За цей час прикордонники припинили 161 спробу ввезень предметів, заборонених для переміщення через лінію розмежування.

Читайте нас у telegram

Фото: портал МВС