На Прикарпатті встановили рекорд колядування

Всі учасники проходили реєстрацію, аби рекорд був офіційно засвідчений представниками Книги Рекордів України. Загалом у заході взяли участь 4 471 людина, які разом заспівали всім відому коляду. Виконання відбувалося під супровід професійного оркестру.

У неділю, 9 січня, в селі Підгірʼ я на Прикарпаття разом заколядувала 4 471 людина. Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на видання “Галка”.

У “Парку Історії Землі Underhill”, що знаходиться в селі Підгірʼ’я, вирішили встановити новий рекорд, залучивши до виконання коляди “Нова радість стала” максимальну кількість людей.

“Щоб свято коляди та вертепу, аби було в кожній області, місті та громаді, аби прославляли українські традиції. До коляди ми запросили людей та артистів з Підгір’я, Богородчан, Франківська та загалом всіх, хто бажав долучитися. Ми хочемо встановити рекорд надовго”, – розповідав учасник заходу.

Представники Книги Рекордів Україні офіційно зафіксували наймасовіше виконання коляди, а святковий захід завершився салютами. До слова, минулий рекорд з “Нова радість стала” був встановлений у 2017 році в місті Дрогобич, де співали 828 людей.

Читайте нас у telegram