На придбання нових вагонів метрополітену Київ витратить 50 мільйонів євро

Таке рішення було прийнято сьогодні, 10 червня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 73 депутати.

Для КП «Київський метрополітен» закуповують нові вагони за кредитом Європейського банку реконструкції та розвитку у розмірі до 50 млн євро. Таке рішення було прийнято сьогодні, 10 червня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання.

Рішення підтримали 73 депутати. За словами директора КП «Київський метрополітен», депутата Київської міської ради, члена Постійної комісії з питань транспорту, зв’язку та реклами Віктора Брагінського, депутати затвердили Кредитний договір, Договір гарантії, відшкодування та підтримки проєкту та Договір про погашення заборгованості, укладені цього року у рамках підготовки інвестиційного проекту «Модернізація міського транспорту м. Києва II».  

«Місто продовжує процедуру отримання нових вагонів метрополітену за кредитом ЄБРР. Нагадаю, що 50 вагонів закуповується 2 лотами: 5 поїздів із окремих вагонів та 5 поїздів – із прохідними вагонами. Тендерна процедура проходить на майданчику ЄБРР. Наразі перший етап завершено. Проходить опрацювання пропозицій учасників», – повідомив Віктор Брагінський.  

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, що в лютому цього року Київрада надала гарантії ЄБРР для отримання Києвом кредиту на нові вагони метро. Як зауважив директор Департаменту фінансів Володимир Репік, реалізація цього інвестиційного проєкту матиме відчутний ефект вже в короткостроковій перспективі і дасть можливість поліпшити транспортне обслуговування киян і гостей столиці, повідомляє kyiinfo з посиланням на офіційний сайт столичного метрополітену.