На проспекті Степана Банери повністю відновлено рух (фото)

Триває влаштування пішохідної зони з велодоріжкою на вул. Чорнобильській. Наразі роботи виконано між просп. Перемоги і вул. Ф. Пушиної.

Про це повідомили у комунальній службі столичного “Київавтодору“. Проте комунальники попереджають киян, що розслаблятися зарано, оскільки капітальні ремонти тривають у всіх районах столиці.

Щодня на просп. С. Бандери і вул. Борщагівській асфальтують нову ділянку проїжджої частини. Загалом на цих магістралях вже влаштовано близько 25 тис. м2 середнього шару покриття. Аби полотно довше слугувало – використовують полімерну сітку“, – повідомив в.о. генерального директора КК “Київавтодор” Олександр Федоренко.

Також на цих об’єктах з’являються нові велодоріжки і тротуари. “Сьогодні перший етап робіт завершили на просп. С. Бандери. Нині там відновлено рух на всю ширину проспекту. Відновлення руху – до наступного етапу робіт“, – додав Олександр Федоренко.

Триває влаштування пішохідної зони з велодоріжкою на вул. Чорнобильській. Наразі роботи виконано між просп. Перемоги і вул. Ф. Пушиної.

Крім того, масштабні дорожні роботи проводять автодорівці на вул. Милославській і ділянці дороги Т-10-27 Київського напівкільця від вул. Ватутіна до Одеської площі.

Капітальне оновлення у розпалі і на шляхопроводах. Так, на Індустріальному шляхопроводі завершено перший етап ремонту – уже відремонтовано близько 50% проїжджої частини і тротуар у напрямку центру міста.

На Новокостянтинівському шляхопроводі і шляхопроводі на вул. Льва Толстого над залізницею триває демонтаж монолітної плити, старої колесовідбійної стрічки, тротуарної частини, а також фрезерування покриття. Після цього, будуть монтувати нову монолітну плиту автопроїзду.

Нагадаємо, “Кий-Інфо” повідомляло раніше, що на Одещині відремонтовані ще три дороги до моря.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform