На продаж виставлено культове місце Донецька

Фасад будівлі забитий майже від початку бойових дій.

У Донецьку виставили на продаж магазин “Класика” в будинку з вежами, який розташований у самому центрі міста. Про це повідомляється в одному з місцевих телеграм-каналів.

“Зараз магазин стоїть занедбаний (у “народній республіці” книги більше не потрібні), а на його забитій вітрині символічно красується наскельний живопис із російським триколором”, – пише журналіст Денис Казанський.

Зазначається, що ціна складає 28 тисяч доларів, а все, що залишилося в магазині: книги, вінілові платівки, стелажі йде в комплекті до будівлі. Документація, щоправда, ще українська.

“Найбільше вражає ціна – 28 тисяч доларів. Це вартість квартири в українському райцентрі. Колись таке приміщення у центрі міста коштувало сотні тисяч доларів. А тепер знецінилося разів на десять.
Гарний маркер. Можна скільки завгодно надриватися, розповідаючи про російський світ, про фашистів, українське ярмо. Але є економіка, і вона неупереджена. Результат приходу російського світу на Донбас – тотальний розвал та зубожіння”, – підкреслює журналіст.

Фото з телеграм-каналу

Підписуйтесь на наш канал telegram