НА ПРЕЗИДЕНТСЬКУ КОВЗАНКУ НІХТО НЕ ПРИЙДЕ

Адже Київ в наслідок негоди перетворився на суцільну ковзанку. З учорашнього дня в столиці не припинявся крижаний дощ, в наслідок якого столиця перетворилася на суцільну ковзанку. Лише за минулий вечір поліція зафіксувала понад 120 ДТП.

Сьогодні Київпастранс оголосив спеціальний режим на маршрутах усіх видів громадського транспорту, який курсує з відхиленням від графіку через суцільну ожеледицю.

Лише за минулий вечір поліція зафіксувала понад 120 ДТП та постраждало понад 160 людей. Сьогодні Київпастранс оголосив спеціальний режим на маршрутах усіх видів громадського транспорту, який курсує з відхиленням від графіку через суцільну ожеледицю. Призупинялася робота міського фунікулеру. Аеропорти не приймають авіарейси. Внаслідок негоди знеструмлено 173 населені пункти країни

Призупинялася робота міського фунікулеру. Аеропорти приймають авіарейси, однак командування борту може прийняти рішення про повернення в місце вильоту – повідомляє «Кий-Інфо».

Соціальні мережі переповнені фото і відео ДТП та різних курйозних ситуацій. Комунальні служби столиці не можуть впоратися з ожеледицею, адже дорожнє покриття доводиться обробляти по кілька разів.

Згідно повідомлення Укргідрометцентру протягом п’ятниці та вихідних вихідних збережеться не сприятлива погода, ожеледь, дощ та пориви вітру.

Відео «Київ-оперативний». 

Дріфтінг маршрутки

Ковзанка на тротуарі

Андріївський узвіз – суцільна крижана гірка