На Полтавщині браконьєр побив журналіста

У разі доведення вини судом підозрюваному загрожує обмеження або позбавлення волі на строк до п’яти років.

Слідчим відділення №1 Кременчуцького районного управління поліції повідомлено про підозру 38-річному місцевому мешканцю, який заподіяв тілесні ушкодження журналістові під час здійснення ним законної професійної діяльності.

До поліції Полтавщини 5 березня звернувся 41-річний журналіст. Він повідомив, що під час професійної діяльності у місті Кременчук йому завдав тілесні ушкодження невідомий чоловік, інформує офіційний сайт Національної поліції.

У процесі розслідування інциденту слідчим, встановлено, що того дня потерпілий фіксував незаконне зайняття рибним промислом на річці Дніпро.

Під час здійснення журналістської діяльності один із чоловіків, який імовірно причетний до браконьєрства, спричинив потерпілому тілесні ушкодження.

У ході розслідування кримінального провадження за правовою кваліфікацією частини 2 статті 345-1 (Погроза або насильство щодо журналіста) Кримінального кодексу України, слідчими поліції встановлено особу причетну до скоєного та всі обставини події. Свідків опитано та вилучено всі необхідні речові докази. Матеріали досудового розслідування найближчим часом будуть скеровані до суду, який має визначити ступінь вини фігуранта та обрати вид покарання“, – заявив начальник відділення №1 Кременчуцького районного управління поліції Араік Кочкадамян.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, що на Черкащині затримали браконьєрів у заповідній зоні.