На Подолі впіймали наркодилера із 4 кг цукерок з психотропними грибами

У ході проведення обшуків в орендованій підозрюваним квартирі, вилучено близько 4 кг заборонених засобів та речовин, серед них амфетамін, солі, мефедрон, марки, екстазі, а також психотропні гриби - у шоколадних цукерках.

Подільською окружною прокуратурою міста Києва повідомлено про підозру 21-річному киянину за фактом зберігання та збуту психотропних речовин та наркотичних засобів в великих розмірах.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 21-річний чоловік організував збут особливо небезпечних психотропних речовин та наркотичних засобів на території Подільського району міста Києва та в інших районах столиці. Для приховання своєї діяльності наркоторговець збував «товар» у банках з автомобільною пастою.

Чоловіка затримали із значною кількістю наркотичних засобів, які він переносив із собою з метою збуту. У ході проведення обшуків, зокрема у орендованій підозрюваним квартирі, вилучено близько 4 кг заборонених засобів та речовин, серед них амфетамін, солі, мефедрон, марки, екстазі, а також психотропні грибиу шоколадних цукерках та в чистому виді.

По вилученим речовинам призначено експертизи, інформує пресслужба Київської міської прокуратури. Нагадаємо, раніше правоохоронці України та Молдови вилучили 235 кілограмів героїну.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform