На озброєння ЗСУ прийнято станцію виявлення “Фенікс-1”

Для ефективнішого застосовування підрозділів зенітних ракетних комплексів "Бук-1" прийняли в озброєння станцію виявлення "Фенікс-1".

На озброєння Збройних сил України прийняли радіолокаційну станцію виявлення “Фенікс-1”. Про це інформує Міністерство оборони України.

На замовлення Міністерства оборони казенне підприємство «Науково-виробничий комплекс «Іскра» розробило трикоординатну радіолокаційну станцію виявлення 80К6КС1 «Фенікс-1.

За словами міністра оборони Андрія Тарана, розробку здійснили в рамках модернізації радіолокаційної станції 79К6 для її застосування у складі зенітного ракетного комплексу «Бук-М1». Після низки успішних випробувань «Фенікс-1» прийняли на озброєння ЗСУ.

“«Фенікс-1» буде очима наших дивізіонів протиповітряної оборони, у яких на озброєнні стоять комплекси «Бук-М1» та підрозділів радіотехнічних військ Повітряних Сил Збройних Сил України. Це сучасна розробка, що дозволяє автоматизовано виявляти і розпізнавати державну належність, класи та типи повітряних об’єктів, а також пеленгувати джерела активних шумових перешкод. Завдяки з’єднанню в єдину розвідувально-ударну систему зросте ефективність засобів ППО виявляти і уражати повітряні цілі”, – сказав Андрій Таран.

Отримана інформація з трикоординатної радіолокаційної станції виявлення 80К6КС1 передається на пункт бойового управління та автоматизовані пункти управління радіотехнічних підрозділів. Це дозволить застосовувати підрозділи зенітних ракетних комплексів «Бук-М1» ефективніше.

Підписуйтесь на наш канал telegram