НА NETFLIX ВИЙШОВ ПЕРШИЙ ФІЛЬМ З УКРАЇНСЬКИМ ДУБЛЯЖЕМ

З Netflix ведуть переговори про вихід на українській ринок

Netflix вийшов перший фільм з українським дубляжем та субтитрами, про  це написав міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко у телеграмі.

«На Netflix вийшов перший повнометражний фільм одночасно із українським дубляжем і з субтитрами – «Outside the Wire». І навіть події фільму відбуваються в нашій країні”, – написав урядовець.

Ткаченко також написав, що мав переговори з  Netflix щодо виходу сервісу на український ринок і очікує на збільшення компанією українського дубляжу.

«Впевнений, динаміка йде до збільшення співпраці з нами, тож чекаємо на поповнення бібліотеки Netflix українською. І на нові зйомки в Україні. Особливо стрічок про Україну в Україні», – зазначив Ткаченко.

«Outside the Wire» («Поза дротом») – американський науково-фантастичний фільм 2021 року режисера Мікаеля Хафстрема. Цей фільм – науково-фантастичний бойовик, який розповідає про недалеке майбутнє. За сюжетом, пілот Томас Гарф об’єднується в команду з військовим-андроїдом, аби вберегти Землю від ядерної катастрофи.