На Микильській Слобідці замість новобудови може стати парк

Зареєстрували проект рішення про викуп земельної ділянки на Микільсько-Слобідській 7/9 для суспільних потреб – створення парку відпочинку,- повідомляє столична депутатка Аліна Михайлова.

За чинним законодавством це один із небагатьох цивілізованих шляхів розв’язання цієї ситуації в правовий спосіб. Київрада не може самовільно забрати право власності, але ініціювати купівлю ділянки у власника – повністю в межах компетенції. Проект рішення надає КМДА доручення розпочати процедуру перемовин та здійснити всю організаційну роботу для купівлі ділянки 0086 та її переходу в комунальну власність із подальшим створенням повноцінного класного зеленого парку для місцевої громади і всіх киян.

Звичайно, без згоди забудовника угода не відбудеться. Втім це дуже важливий політичний жест – місто демонструє свою позицію і чітко встає на бік громади, готове до законної боротьби за її інтереси. Паралельно мають йти всі інші процеси, щоб будівництво стало банально невигідним і залишився один єдиний шлях – мирно капітулювати і продати ділянку громаді. Працюємо над цим.

Місцеві мешканці вже давно зібрали тисячі підписів про створення парку на цій території. Викуп ділянки стане логічним продовженням цього процесу і надпотужним жестом: довкілля і комфорт громади важливіше за комерційні інтереси.

Очікуємо на підтримку земельної комісії і сесійної зали, а також на подальші рішучі кроки міської влади. В рішучості громади жодних сумнівів нема,- додає Михайлова.