На масштабній корупції викрито чиновників Київської муніципальної охорони

"Нажитись" вирішили на закупівлі спецодягу для співробітників, задіяних в охороні комунального майна міста Києва та охороні громадського порядку.

Протягом 2019-2020 років чиновники Муніципальної охорони міста Києва завдали міському бюджету збитків на 4,6 мільйона гривень. Про це повідомляє СБУ.

За даними слідства, схему розкрадання бюджетних коштів організував колишній директор комунального підприємства, а підхопив його правонаступник, нинішній виконуючий обов’язки директора.

Упродовж 2019-2020 років посадовці уклали 10 договорів із столичним комерційним підприємством на поставку спецодягу на загальну суму 15 мільйонів гривень.

За результатами комплексної товарознавчої та економічної експертиз встановлено, що ділки втричі завищили вартість та обсяги товарів.

Під час обшуків в офісі комерційного підприємства-постачальника спецодягу правоохоронці вилучили фінансово-господарську документацію, яка підтверджує протиправну схему.

Таким чином, загальні збитки від “діяльності” зловмисників становлять 4,6 мільйонів гривень.

Наразі двом посадовцям-комунальникам та директору комерційного підприємства оголошено про підозру за ч.3, ч.4 та ч.5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Підписуйтесь на наш канал telegram