[:ua]На Майдані встановлять 4 ліфти для маломобільних людей[:]

У 2018-2019 роках на Майдані Незалежності будуть реконструювати підземний перехід. В рамках цього проекту в тому числі побудують чотири ліфти для осіб із обмеженими можливостями пересування.

[:ua]

За наступні півтора роки «Київавтодор», що буде займатися реконструкцією, має  отримати вихідні дані для проектування, визначити генеральну проектну та підрядну організації для виконання робіт, отримати та затвердити експертизу, а також, власне, проконтролювати виконання робіт.

За словами заступника голови Київської міської державної адміністрації Дмитра Давтяна, усього на реконструкцію переходу та встановлення ліфтів заплановано 20 млн грн. Кошти надходитимуть із Програми соціального і економічного розвитку Києва на 2018-2020 роки. Станом на початок року на підготовчі роботи вже витрачено 80,9 тис. грн.

«Ми маємо дбати про людей, які обмежені у можливості пересування. Усім без винятку має бути комфортно у місті, і завдання влади – створити для цього умови», – підкреслив Дмитро Давтян.

Тут варто нагадати, що маломобільні групи населення – це не лише люди з інвалідністю. Це також, наприклад, і пенсіонери та вагітні жінки.

[:]