На Луганщині зафіксували нову групу російських танків

Патрулі СММ продовжують фіксувати велику кількість протитанкових мін, які належать збройним формуванням Російської Федерації на непідконтрольній Урядові України території.

За повідомленням ООС збройні формування Російської Федерації продовжують проводити навчання із залученням озброєння та військової техніки.

Українські військові помітили нові танки, що прибувають на окуповану частину Луганської області. Вже підтверджено прибуття 19 танків на полігоні поблизу Бугаївки, та 22 танки на полігоні поблизу населеного пункту Круглик, що на тимчасово окупованих територіях Луганської області, які були розміщені з порушенням виділених місць зберігання озброєння.

Також за допомогою повітряного спостереження, було виявлено 15 самохідних та 12 причіпних артилерійських засобів ураження на тому ж полігоні поблизу Бугаївки.

Перешкоджання роботі СММ ОБСЄ з боку російських найманців набуло систематичного характеру, метою яких є затримки та не допуски патрулів до місць або об’єктів, на яких готуються та проводяться різноманітні порушення та підготовка провокацій.

Нагадаємо, що окупанти обстріляли Піски та Водяне з гранатометів та продовжили провокаційні обстріли перед засіданням ТКГ.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform