На лінії розмежування глушать дрони ОБСЄ

Місії втратила контроль над просторовим положенням БПЛА середнього радіусу дії.

Під час виконання запланованого польоту, патруль Місії перебував неподалік населеного пункту Степанівка, що за 54 км на північ від Донецька. Пролітаючи над районами поблизу населеного пункту Петрівка, приблизно за 12 км від місцеположення команди СММ, апарат зазнав впливу перешкод сигналу, після чого спостерігачі СММ втратили контроль над його просторовим місцеположенням.

Це вже не перший раз, коли роботі БПЛА Місії ОБСЄ перешкоджають. Так 16 березня, о 11.14 стався ще один інцидент із перешкоджання роботі літальних апаратів СММ ОБСЄ.

Здійснюючи запланований обліт поблизу населеного пункту Авдіївка, Донецької області, представники Місії вимушені були здійснити екстрену посадку БПЛА після того, як він зазнав перешкод РЕБ.

Після проведення аналізу, Спільний центр з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін дійшов висновку, що джерела радіоелектронного впливу, глушіння БПЛА знаходилися на тимчасово окупованій території та належали збройним формуванням РФ, повідомляє пресслужба Операції об’єднаних сил.

Читайте також: В Криму військова техніка спричинила масштабну ДТП

За висновками спостерігачів, це результат роботи Р-330М1П “Діабазол” та Р-330Ж “Житєль”, що стоять на озброєнні збройних сил Російської Федерації.