На київській ТЕЦ-6 триває капітальний ремонт енергоблоку № 1

Енергоблок № 1, який виведено в ремонт, працює з 1982 року.

Енергоблок № 1, який виведено в ремонт, працює з 1982 року. Його потужність – 250 МВт. Під час ремонтних робіт проведуть діагностику і технічне обслуговування складових енергоблоку, а також замінять старе устаткування на нове.

Наприклад, у турбіні, яка за хвилину здійснює 3 тисячі обертів, замінять дефектні діафрагми та ступені робочих лопаток. На енергетичному котлі – замінять майже сімсот петель конвективного пароперегрівача низького тиску.

«Незважаючи на енергетичну кризу та дефіцит коштів, що виник через стрімке зростання вартості газу, ми виконуємо усі необхідні заходи для підготовки київських ТЕЦ до опалювального сезону. Взимку ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 забезпечують теплом 48 % мешканців Києва у 8 адміністративних районах столиці. Також вони виробляють електроенергію для Об’єднаної енергосистеми України. Тому проведення поточних ремонтів – це один із важливих кроків для енергобезпеки Києва», – зазначив директор структурного підрозділу «Київські ТЕЦ» КП «Київтеплоенерго» Олександр Шевченко.

Крім того, на ТЕЦ-6 вже виконано поточний ремонт енергоблоку № 2 і трьох водогрійних котлів, а до початку опалювального сезону виконають ремонт ще трьох водогрійних котлів та відремонтують насосне обладнання.

Проведення ремонтів на ТЕЦ не впливає на надання послуги з гарячого водопостачання та на баланс електроенергії в Києві, повідомляє сайт КМДА. Нагадаємо, раніше kyiinfo повідомляло, що НКРЕКП оштрафувала АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО».