НА КОНОВАЛЬЦЯ З’ЯВИВСЯ НОВИЙ ПРАВОСЛАВНИЙ МАФ

У Києві, по вулиці Євгена Коновальця 29-31 було самовільно захоплено частину скверу і встановлено каплицю УПЦ МП, повідомляють журналісти Кий-Інфо. МАФ було встановлено з суботи 30.01 на неділю 31.01 поряд з будівлею Національної асоціації цукровиків України «Укрцукор».

Те, що МАФ встановлено незаконно свідчить припис від Київблагоустрій в якому зазначається про необхідність усунення правопорушення шляхом надання відповідної дозвільної документації, а у разі відсутності документів каплицю пропонується демонтувати.

«Пропоную усунути порушення надання проектно-дозвільної документації на встановлення МАФ (ТС) (каплички) і в разі відсутності дозвільної документації вжити доходів щодо демонтажу МАФ (ТС), у термінах згідно з чинним законодавством» – говориться у повідомлені. 

Зазначається, що встановлений МАФ порушує пункт 20.1.1 правил благоустрою міста Києва. Відповідно до пункту 20.1.1. до відповідальності за порушення у сфері благоустрою притягуються особи, винні у:

– порушенні вимог Законів України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, “Про відходи” та “Про охорону навколишнього природного середовища”;

– порушенні встановлених державних стандартів, норм і цих Правил;

– проектуванні об’єктів благоустрою м. Києва з порушенням вимог Правил забудови м. Києва та державних будівельних норм;

– порушенні режиму використання й охорони територій та об’єктів рекреаційного призначення;

– самовільному зайнятті території (частини території) об’єкта благоустрою;

– пошкодженні (руйнуванні чи псуванні) вулично-дорожньої мережі, інших об’єктів благоустрою;

– знищенні або пошкодженні зелених насаджень чи інших об’єктів озеленення;

– забрудненні (засміченні) території;

– самовільному наклеюванні оголошень, інформаційно-агітаційних плакатів, реклами, листівок тощо та нанесенні написів, малюнків тощо на об’єктах благоустрою території міста;

– неналежному утриманні об’єктів благоустрою, зокрема покриття доріг, тротуарів, освітлення території тощо;

– створюванні умов, які ускладнюють або унеможливлюють прибирання об’єктів та елементів благоустрою.

Небайдужі громадяни вже розмістили на каплиці інформацію з пропозицію поскаржитись у КМДА за номером 1551 на незаконно встановлений МАФ УПЦ МП.