На Харківщині розпочинаються антитерористичні навчання

Співробітники СБУ закликають громадян бути пильними, щоб при нагоді повідомити правоохоронців про можливі провокації.

Українські спецпризначенці розпочинають підготовку до можливого повноцінного протистояння з окупантами. Про це повідомила пресслужба СБ України.

За інформацією правоохоронців, 14 квітня СБУ почне багатоетапні антитерористичні навчання на Харківщині. Тренування проходитимуть до кінця травня по всій території Харківської області із зосередженням особливої уваги на прикордонних районах.

У навчаннях візьмуть участь підрозділи Служби безпеки України, Національної гвардії України, Національної поліції, Державної прикордонної служби України, Військової служби правопорядку, Харківської обласної прокуратури та інші члени Координаційної групи Антитерористичного центру. Органи місцевого самоврядування поінформовано про заплановані заходи і вони надають повне сприяння правоохоронцям.

Фото: ssu.gov.ua

Навчання проходитимуть в умовах максимально наближених до реальних, у тому числі з використанням бойової вогнепальної зброї, військової техніки і радіотехнічних засобів.

У межах навчань передбачено проведення обмежувальних заходів на окремих територіях, можливість перевірки документів громадян, догляду автомобільного транспорту. Тому СБУ просить громадян мати при собі документи, що посвідчують особу.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

СБУ гарантує, що тренування проходитимуть у суворій відповідності до вимог чинного законодавства України та з безумовним дотриманням прав і свобод людини.

Нагадаємо, що СБУ викрило мережу агітаторів, які закликали до захоплення влади.