На Донеччині викрили арсенал снайпера терористичної організації «ДНР»

Оперативники спецслужби встановили, що бойовик з 2015 року перебуває у «Батальйоні «Восток».

Служба безпеки України на Донеччині виявила прихований арсенал військових засобів ураження. Він належав снайперу незаконного збройного формування терористичної організації «ДНР».

Оперативники спецслужби встановили, що бойовик з 2015 року перебуває у «Батальйоні «Восток». Він проходив спеціальну підготовку з диверсійно-розвідувальної діяльності на території РФ і як снайпер бере участь у збройному протистоянні проти ЗС України.

У межах документування протиправної діяльності бойовика за статтями 110, 258-3, 260 і 438 слідчі провели обшук на подвір’ї дачної садиби у Покровському районі, яку раніше відвідував бойовик. Правоохоронці виявили закопану схованку із засобами ураження і вилучили: автомат Калашникова АКС-74 з двома магазинами; понад 2,5 тис. набоїв різного калібру; 1 гранатометний постріл РПГ-18; 1 гранатометний постріл ВОГ 17 мм «Хаттабка»; 3 електродетонатори типу ЕДП-р; 23 реактивні освітлювальні патрони дистанційної дії калібром 50 мм.

Вилучену зброю та вибухівку направлено на експертизу. Досудове розслідування здійснюється за процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури, інформує пресслужба СБУ. 

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform