На Донеччині відбувається експеримент по приєднанню до Росії

Російська Федерація не приховує своєї присутності на території окупованого Донбасу і підтверджує намір відібрати частину українських територій.

Депутат Державної думи РФ приїхав до Донецька і у відкриту заговорив про експеримент Росії на Донбасі. Про це у своєму телеграм-каналі інформує Денис Казанський, український журналіст, учасник мінських переговорів по Донбасу.

Депутат Держдуми РФ від партії “Єдина Росія” Дмитро Саблін приїхав до Донецька, де відкрито заявив, що на Донбасі “проходить експеримент по возз’єднанню території з Росією”. Таким чином політик сам спростував міф, який поширює Кремль, нібито Росія не має відношення до подій на захоплених найманцями територіях Донецької та Луганської областей.

За його словами, вже на наступних виборах на окупованій території Донбасу будуть розбиті російські мажоритарні округи.

“Ось така “громадянська війна”… Найбільш приголомшливе, що на тлі таких заяв Кремль продовжує звинувачувати Україну в невиконанні Мінських угод. Яким чином до цих угод співвідноситься “експеримент по возз’єднанню” ОРДЛО з Росією, представники Кремля, як зазвичай, не уточнюють”, – коментує слова Сабліна Казанський.

Фото з Інтернету

Підписуйтесь на наш канал telegram