На Дніпропетровщині чиновники «торгували» статусом учасника бойових дій

Коштувала така «послуга» 50% від щомісячної премії в 20 тис. грн, що встановлювалась їм на час перебування в зоні проведення ООС.

Служба безпеки України викрила схему «продажу» статусу учасника бойових дій. За попередньою інформацією, механізм діяв з жовтня 2020 року. За цей час «послугами» зловмисників скористалися декілька десятків осіб, інформує офіційний сайт СБУ.

За наявною інформацією, схему організували посадовці одного з військових гарнізонів Дніпропетровщини. За документами, вони відправляли військовослужбовців до зони проведення ООС, але фактично останні залишались за місцями постійної дислокації.

Після закінчення строків відрядження до ООС, військовослужбовці, які жодного дня не перебували на передовій, оформлювали собі статус учасників бойових дій з відповідними пільгами та державними виплатами.

Коштувала така «послуга» 50% від щомісячної премії в 20 тис. грн, що встановлювалась їм на час перебування в зоні проведення ООС. Чиновнику-організатору схеми повідомлено про підозру за прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службової особи.

Тривають слідчі дії для встановлення причетності інших осіб до вчинення зазначеного правопорушення. Нагадаємо, що колишній чиновник з Донецька накрав державного майна у Києві на суму понад 200 мільйонів.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform