ВІДЕО: НА БУКОВИНІ ПОЛІЦІЯ РОЗЧИСТИЛА ШЛЯХ ДЛЯ ВІРЯН РОСІЙСЬКОЇ ЦЕРКВИ

Як повідомляє депутатка Чернівецької обласної ради Оксана Гергелюк, спецпризначенці розбили церковну браму і зробили коридор для прихожан російської церкви і почали бити і відтягувати законних власників від релігійної споруди.

Варто зазначити, що земля території храму належить ПЦУ. Також із ПЦУ укладено охоронний договір щодо збереження культової споруди пам’ятки архітектури місцевого значення.

«Зранку 12 грудня 2020 року релігійна громада Свято-Успенського храму Православної церкви України села Михальча маючи на руках всі документи зібралась на подвір’ї церкви для проведення молебню. Перед рідною церквою замайорів 25-метровий національний стяг. Проте, вкотре у своїй державі, зі своєю владою та правоохоронними органами – українці не можуть почуватися захищено. На захист російської сторони стали українські правоохоронці», – повідомила Оксана Гергелюк.

Нагадаємо, село Михальча на Буковині вже більше року є «гарячою точкою» в протистоянні з Московським патріархатом.

У вересні 2019 року РПЦвУ звозила до села «тітушок» аби не допустити вірян Православної Церкви України до храму. При цьому «міцні» чолов’яги не боялися вигукувати сепаратистські речі. У листопаді того ж року прихильники Московського патріархату застосували сльозогінний газ проти вірян Православної Церкви України.