“Мисливці за наркотиками”: в Україні запустили чат-бот у Телеграм

Після отримання повідомлення про знахідку або ймовірного закладника в чат-боті, патрульні виїжджатимуть на місце і перевірятимуть інформацію.

У Телеграмі запрацював чат-бот, який викриватиме збут наркотиків по всій країні. Про це повідомляє Патрульна поліція у своєму телеграм-каналі.

DrugHunters (мисливці за наркотиками) – офіційний чат-бот від патрульної поліції у месенджері Telegram.

“З його допомогою можна анонімно та в декілька кліків повідомити патрульних про виявлення як наркотичних речовин, так і самих закладників. Скористатись чат-ботом можуть усі громадяни у тих містах, де працює патрульна поліція”, – йдеться в повідомленні.

Щоб залишити заявку про можливе місце закладки чи закладника, достатньо відкрити програму у своєму Телеграмі й розпочати діалог.

Після старту розмови потрібно вказати населений пункт, адресу, за якою побачили потенційного зловмисника та опис місця, де на думку заявника може бути закладка (труби, клумба, лавочка тощо).

А для того, щоб правоохоронці швидше виявили закладку, можна надіслати геолокацію й додати фото/відеоматеріали.

У поліції нагадали, що за правопорушення, пов’язані з незаконним обігом наркотичних засобів та психотропних речовин є відповідальність, яка у залежності від обсягів збуту може бути як адміністративна, так і кримінальна.

Фото з Інтернету

Підписуйтесь на наш канал telegram