МИКИТАСЬ ЗДАВ ГРОЙСМАНА

Будівельний магнат Микитась дав покази НАБУ про надання прем’єр-міністру Гройсману хабара нежитловими приміщеннями у столиці.

Останнім часом ширилися чутки, що В.Гройсман може повернутися у велику політику та стати наступним прем’єр-міністром. В інтерв’ю «Дзеркалу тижня» сам Гройсман чутки не спростував, заявивши, що «абсолютно природно підставляти плече країні в тій формі, в якій це на сьогодні можливо».

1 та 2 грудня Національне антикорупційне бюро провело обшуки в структурах колишнього прем’єр-міністра Володимира Гройсмана у справі щодо хабарів компанії «Укрбуд», – повідомляє главред Цензорнет Юрій Бутусов.

«Покази проти Володимира Гройсмана надав Максим Микитась – власник будівельної компанії «Укрбут», яка отримала в 2017-18 роках вигідні будівельні підряди від уряду», – пише Бутусов.

За словами журналіста, Микитась дав покази і щодо інших державних службовців, якім він передавав хабарі.

Зокрема, дав покази проти заступника голови Офісу президента Олега Татарова, заступника начальника експортного центру МВС Костянтина Дубоноса і проти колишнього прем’єр-міністра В.Гройсмана. щодо цих осіб НАБУ почало негайні слідчі дії. Також надані покази і щодо низки інших представників колишньої та нинішньої влади.

Журналіст пише, що відповідно до рішення Вищого антикорупційного суду від 26 листопада, у вересні 2017 року Микитась зустрічався з Гройсманом і пообіцяв йому хабар у вигляді нежитлового приміщення в житловому комплексі «Аристократи» в центрі столиці. Приміщення розміром у 2000 квадратних метрів оцінюється не менше ніж у 2 мільйони доларів.

Відповідно до показів Микитася, приміщення були передані структурам Гройсмана 18 грудня 2017 року та оформлені на Ю.Гижко – підприємця з Вінниччини, – повідомляє Бутусов.

Фото: Дзеркало тижня