“Ми не маємо права не дооцінювати ворога, але і не треба його боятись “, – Кривонос

"Не вірте казкам про доброго північного сусіда!! Ми маємо бути морально, економічно та військово завжди готові до будь якого розгортання подій. Мають зникнути хибні сумніви, що РФ заспокоїться і змириться з існуванням незалежної та вільної України.", - Кривонос

Сергій Кривонос – генерал Збройних сил України, перший заступник Командувача Сил спеціальних операцій ЗС України. Заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, звернувся до українців і попередив, що довіряти росіянам не можна.

РФ постійно нарощує військовий контингент біля наших кордонів на сході, йде посилення групировки військ у тимчасово окупованому Криму. Масштабні військові навчання Росії «Кавказ-2020», можуть посилити військову загрозу для України. 29 червня 2020року з’явився Указ президента РФ: о призові громадян, які перебувають у запасі для проведення зборів. Акцентую увагу – не тільки з запасу російської арміі, а ще крім того – всіх силовіків. Цей указ, один з способів проведення прихованої мобілізаціі.

РФ весь час брязкає зброєю біля наших кордонів, на ганяє силу у окупованому єю нашому Криму та Севастополі, регулярно проводить купу навчань але збори вперше. Все це, може бути для показу сили власному народу. Може і так, а може і ні….
Вважаю, має зібратися як найшвидше засідання Ради національної безпеки і оборони, на яком мають бути заслухані наши силовіки – що до можливих варіантів розгортання подій.
Ми не маємо права не дооцінювати ворога, але і не треба його боятись.
Ми спроможні протистояти будь якій агресії – потрібно чіткі сплановані спільні дії керівництва країни, громадян, сил оборони та безпеки, сектору ОПК та економіки. Керівництво країни холодним розумом має оцінити ситуацію, зрозуміти ступінь загроз для держави, вибудувати послідовні рішення та подальші дії. Наші дипломати мають провести багато консультацій та перемовин, з нашими стратегічними партнерами. Інформаційна кібер складова гібридної війни має бути зараз тільки за Україною та накористь Україні.
Розбудова ефективно працюючої, миттєво розгортаємої, масової Системи теритріальноі оборони Ураіни, це ще один щабель у нашу обороноздатність та безпеку.

Гібридна війна триває, але по зубах РФ на сході ми з Вами надавали.
Зберігаємо спокій , перевіряємо спорядження, тримаємо зброю напоготові, тренуємося та готуємося.
Хочешь миру, готуйся!!!!
Разом ми сила!!!
Пліч о пліч гуртуємось!
Разом до Перемоги!
Слава Україні!, – написав Кривонос.