МОВНИЙ ЗАКОН НЕВДОВЗІ ПЕРЕГЛЯНУТЬ, – ТКАЧЕНКО

На базі Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики розпочали підготовку до проведення "загальнонаціонального круглого столу" по мовному питанню. Про це заявив Олександр Ткаченко, нардеп від партії "Слуга народу" і голова Комітету Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики.

На базі Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики розпочали підготовку до проведення “загальнонаціонального круглого столу” по мовному питанню. Про це заявив Олександр Ткаченко, нардеп від партії “Слуга народу” і голова Комітету Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики.

«Це непросте питання. Ми будемо до цієї дискусії залучати фахівців, науковців, експертів. Тому, якщо розпочинати цю дискусію і йти вперед, то потрібно чітко усвідомлювати всі ризики, з якими ми можемо стикнутися. Така дискусія незабаром розпочнеться. Принаймні, вчені, до яких ми звернулися з такою ідеєю, відреагували: слава богу, нарешті можна почати. Суспільство давно вже чекає відвертої, але спокійної розмови з цього питання. Якщо робити зміни, то лише комплексно, не вибірково. Тому ми в цьому законі про медіа практично не торкалися мови», – сказав Ткаченко в інтерв’ю Главкому.

Відразу після цієї інформації оживились проросійські медіа

Стежте за нашими новинами. Ми обов’язково подаватимемо свіжу інформацію з приводу даної теми.