МОН радить школам відновити очне навчання

Сергій Шкарлет наголосив, що в Україні достатньо вакцинованих вчителів для послаблення "дистанційки".

МОН надіслало листа керівникам місцевої влади з проханням відновити очне навчання в школах. Про це у своєму телеграм-каналі написав Сергій Шкарлет.

“Дякуючи вчителям та їхній активній участі у вакцинальній кампанії, повернення дітей у школи стало реальністю. Звертаюся до засновників і керівників закладів загальної середньої освіти з тим, щоб не створювали нових перепон”, – зазначив Міністр освіти і науки.

Шкарлет додав, що керівники департаментів та управлінь освіти обласних та місцевих адміністрацій, повідомляють про готовність шкіл України повернути дітей за парти. Він також підкреслив важливість звичного процесу навчання:

“…освітній процес у звичному форматі потрібен і учням, і вчителям. Соціалізація, живе спілкування, більш висока швидкість та якість засвоєння навчального матеріалу можливі лише за очного формату”, – наголосив посадовець.

Шкарлет додав, що повністю щеплені від COVID-19 близько 533 тисяч працівників шкіл – це понад 82% від їх загальної кількості. Одну дозу вакцини отримали 95,6% працівників закладів середньої освіти.

Читайте нас у telegram

Фото: інтернет-видання “Полтавщина”