Молоді командири, які стали героями війни

Кожен із героїв знає ціну незалежності нашої держави, вони йдуть туди,де важко заради мирного неба.

Підписуйтесь на нас у telegram

“Да Вінчі”, “Кудрява, “Волина”, “Аліна”, “Кондрат”, ні це не просто позивні. Це люди, які щодня воюють на фронті, ризикуючи своїм життям.

Тож давайте познайомимось з цими героями.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на Суспільне.

“Да Вінчі” – цей чоловік на війні з 18 років. До початку повномасштабного вторгнення був добровольцем, апотім вступив у ЗСУ. Спочатку він був на запорізькому напрямку, а потім його відправили до Києва, бо має досвід з артилерією. Щоб потрапити до спецпідрозділу Дмитра, «Вовків Да Вінчі», треба відповідати двом критеріям — ідеологія та бойова підготовка.

“Кудрява” – дівчина Христина потрапила в армію з біржі праці, будучи 19-літньою студенткою в Тернополі. Вона вирішила вступити у Харківську академію Нацгвардії України. бо її не браи на війну, через те, що жінка. Після випуску служила в бригаді швидкого реагування в Гостомелі. Зараз воює на рубежах Бахмута.

“Волина”- т.в.о. командира 36-ї окремої бригади морської піхоти ВМС ЗСУ, у званні майора. 20 травня 2022 року вийшов з території «Азовсталі» у Маріуполі та перебуває в «Оленівці» на території «ДНР».

“Аліна” – на війні опинилася у 2014 році. Була волонтеркою Армії SOS.  у 2016-му потрапила у медичний підрозділ «Госпітальєрів”. У 2019 році через знесилення повернулася до цивільного життя. 23 лютого 2022 року дівчина вже була на Донбасі.

“Кондрат” – з 2016 по 2019 рік Сергій служив за контрактом у бригаді швидкого реагування, яка готувала військових за стандартами НАТО. Першу ротацію провів у 2017 на Світлодарській дузі поблизу Дебальцевого.

На початку повномасштабного вторгнення був у Ірпені, воював разом з місцевою теробороною. Згодом повернувся на Донбас. Пройшов відбір та потрапив до «Карпатської Січі». 

“Гарячий” – командир 2-ї танкової роти резервної бойової групи 93-ї окремої механізованої бригади ЗСУ «Холодний Яр», у званні капітана. На початку повномасштабного вторгнення очолив танковий батальйон.

“Павло” – командир відділення розвідувальної групи 11-го окремого батальйону Нацгвардії, у званні старшого сержанта. Воював на Сумщині.