Моя нова, сліпа поліція

Нещодавно вінницькими активістами було зафіксовано факт порушення вказаним автомобілем правил дорожнього руху “на очах” у патрульної поліції.

Не секрет, шо Вінницька міська рада орендує для нашого вельмишановного ПАНАМЕРА Моргунова дешеве, простеньке авто українського виробництва Land Rover Range Rover з випадковим номерним знаком АВ9999СО. Адже мер єдиного в Україні європейського міста має катати д**у лише в європейському авто класу «Преміум» вартістю 4,5 млн. гривень (приблизно бюджет невеликого селища міського типу).

Нещодавно вінницькими активістами було зафіксовано факт порушення вказаним автомобілем правил дорожнього руху “на очах” у патрульної поліції. Активісти невідкладно звернулись із заявою про вчинене правопорушення, але відповідь отримали до біса неочікувану і фантастично прекрасну. За інформацією патрульної поліції в базі даних Національних інформаційних систем, станом на 20.02.17, автомобіля Land Rover Range Rover АВ9999СО – немає!

Гарі Поттер та Волдеморт від відчаю проковтнули магічні палички, а Дамблдор зжер власну шляпу адже такій магії в Гогвортсі, чи будь де в світі – не вчать. Нею володіє лише міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

Нагадаємо, в 2016 році журналісти виявили три марки Range Rover з різними номерними знаками, що мають відношення до Вінницької міської ради та особисто міського голови Сергія Моргунова і прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, повідомляє Vlasno.info. Що цікаво, номера одного з елітних авто АВ8888АЕ, раніше належали автомобілю Toyota Land Cruiser Prado. Махінації із елітними авто – звична справа для “вінницьких чинуш”, – кажуть городяни.

Олексій Мусіровський

юрист м.Вінниця