Модернізовані пасажирські вагони вирушили за маршрутом Київ — Запоріжжя

Термін виконання ремонту кожного такого вагона — близько 3 місяців, а вартість робіт — майже 16 млн гривень.

Продовжується відновлення парку пасажирських вагонів Укрзалізниці. Паралельно з закупівлею нових вагонів, в національному перевізнику запевнили, що проводять модернізацію існуючого парку.

Чергова партія вагонів сьогодні розпочала обслуговувати мандрівників, а загалом у поточному році Укрзалізниця планує виконати капітально-відновлювальний ремонт 50 вагонів.

Нагадаємо, що вказані вагони-трансформери були відремонтовані на власних потужностях виробничих підрозділів Укрзалізниці в Бахмачі та Каховці. Вони обладнані сучасними системами відеоспостереження, кондиціонування повітря, регулювання температури окремо в кожному купе, кнопкою виклику провідника та індикатором зайнятості вбиральні, а також інформаційними моніторами всередині купе, які показують температуру, швидкість потяга, дату, час та інше.

У кожному купе є дві розетки з USB-портами. Крім цього, змін зазнали вбиральні: тепер у вагонах встановлені вакуумні туалети, велике дзеркало та оновлена система подачі води.

Термін виконання ремонту кожного такого вагона — близько 3 місяців, а вартість робіт — майже 16 млн гривень, що фактично вдвічі дешевше за придбання нового вагона, повідомили у пресслужбі перевізника.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, Укрзалізниця почала продаж своїх активів. Також правоохоронці виявили махінації із перевезенням промислових вантажів в Укрзалізниці.