Між українськими містами з’явилися нові авіарейси

До Нового року компанія розпочне польоти зі Львова до Дніпра (з 10 грудня) та Харкова (з 12 грудня), а з початку 2022 року планують рейси до Одеси та Херсона.

Прямі авіарейси між українськими містами від сьогодні розпочала українська авіакомпанія Air Ocean Airlines. Про це повідомив у своєму фейсбук заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

Сьогодні об 11:15 до аеропорту «Львів» прибув перший рейс з аеропорту «Київ» імені Сікорського (Жуляни). Юрій Холод зазначає, що цей рейс буде щоденним. Виліт з Києва відбуватиметься о 10:00, а виліт зі Львова – о 16:55 з прибуттям до столиці о 17:55. Вартість квитка становитиме від 870 грн.

“Літатиме аівакомпанія на літаках Ан-148, тому це ще й підтримка українського виробника. Нагадаю, що мав історію кілька місяців тому і зрозумів, що між Львовом та Одесою, як і між більшістю українських міст критично бракує прямого авіасполучення.”, – повідомив посадовець.

Заступник голови Львівської обласної ради також наголосив, що з пропозиціями він звернувся попередньо до Міністерства інфраструктури України, Мінрегіону, Львівської ОДА та запропонував допомогу аеропорту. Крім того, Юрій Холод висловив усім подяку за підготовчу роботу.

“Тішуся, що вже до Різдва нам вдалося реалізувати цей задум. І нові авіарейси вже від нині єднають українські міста, людей, бізнес, а також відкривають західні ворота до Європи всім жителям українських міст, які можуть у Львові пересісти на літаки компаній Ryanair та Wizz Air, які з’єднують Львів і різні міста Європи”, – додав Юрій Холод.

Читайте нас у telegram!

Фото з фейсбук-сторінки Юрія Холода