МІНІСТР ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ЗАСУДИВ РІШЕННЯ ПОМ’ЯКШИТИ КАРАНТИН В ЧЕРКАСАХ

Влада Черкас з 1 травня пом'якшує карантин для частини підприємців міста, в зв'язку з численними зверненнями представників бізнесу, які опинилися на межі виживання, повідомили в прес-службі міськради обласного центру. "Першого травня, частина підприємців в Черкасах зможе відновити свою діяльність. Рішення про це прийняв на своєму засіданні виконавчий комітет Черкаської міської ради. До такого кроку тут вдалися після численних звернень від представників бізнесу, які через карантин опинилися на межі виживання", - йдеться в повідомленні на сайті міськради в четвер.

Максим Степанов у Черкасах: Я засуджую передчасне пом’якшення карантину, яке ставить під загрозу життя і здоров’я людей. Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив під час робочої поїздки в Черкаську область.

“Ми розуміємо, що люди втомилися від карантину. Ми, в Уряді, готуємо пом’якшення карантину вже з 11 травня. Всі ці кроки ґрунтуються на думці спеціалістів, вірусологів, на даних, які в нас є. Ми повинні бути впевнені, що наші дії не погіршать ситуацію. Рішення відкрити магазини і торгові центри, а також тераси в закладах громадського харчування може звести нанівець роботу, проведену протягом останніх 1,5 міс. Діям влади буде надана оцінка, в тому числі правоохоронних органів. Я засуджую такі дії, бо вони ставлять під загрозу життя і здоров’я людей”, – наголосив Максим Степанов.