Мігранти знову кидалися камінням і проривали кордон із Білорусі до Польщі

Як зазначається, затримано громадян Іраку та Сирії.

Група мігрантів з Близького Сходу чисельністю 40 осіб близько опівночі намагалася прорвати польсько-білоруський кордон. Про це повідомляє kyiinfo з покликанням на Прикордонну службу Польщі.

“Близько опівночі кордон на відрізку, що охороняється прикордонною заставою в Черемсі, намагалася прорвати група із 40 агресивних осіб. Вони кидали камінням у прикордонників та військових”, – йдеться у повідомленні.

Водночас повідомляється, що 14 грудня польсько-білоруський кордон намагалися нелегально перетнути 29 мігрантів.

Напередодні польські прикордонники впродовж кількох годин здійснювали рятувальну операцію, намагаючись врятувати чотирьох нелегальних мігрантів з Іраку та Сирії, які загрузли в болоті. Їх вдалося виявити завдяки військовому дрону, двоє з них вимагали госпіталізації.

Криза на польсько-білоруському кордоні триває від серпня. Відтоді у Польщі зафіксовано приблизно 40 тисяч спроб нелегально перетнути кордон.

Польща та країни Балтії звинувачують Білорусь та РФ у гібридній агресії із застосуванням штучно створеного міграційного потоку.

Варшава планує збудувати до середини 2022 року на відрізку кордону з РБ загородження протяжністю майже 200 км і заввишки понад 5 метрів.

Читайте нас у telegram