Маленька киянка стала володаркою почесного берета Командування ССО

Ніколь Князєва - українська дівчинка-унікум — "найміцніший хребет світу".

Ніколь Князєва підтягується на поперечині 2800 разів за дві години та ще 5 тисяч може відтиснутись від підлоги за той же час.

Зі слів батька дівчинки, першого віцепрезидента Національної федерації військово-прикладного хортингу України Василя Князєва, його донька стає в гімнастичний місток, тримаючи за спиною більшу за власну вагу гирю, і з такою ж легкістю може піднятись з цього положення у вихідну стійку.

Дівчинка також має ще приблизно тридцять подібних спортивних досягнень, які офіційно зареєстровані як національні та світові рекорди, яких ще ніхто у світі не робив.

– Ляльок не маю і ними нецікаво бавитися, бо вони всі неживі істоти, – каже Ніколь. – Я більше люблю спілкуватися з людьми. У мене іще зовсім маленький братик, якого дуже люблю й у вільний час дбаю про нього, граюся та навчаю літерам і словам, розповідаю про історії своїх медалей, кубків та в цілому про спортивні успіхи, йдеться в статті armyinform.

Дівчинка активно займається рукопашним боєм, самбо, дзюдо і карате. Влітку опанувала вітрильний спорт, а також веслування на байдарках та каное. Загалом, наразі займається більше ніж 30-ма видами спорту.

Ніколь мріє здобути перемогу на Олімпійських іграх та підняти прапор України на найвищому спортивному п’єдесталі планети.

Фото: armyinform.com.ua