[:ru]Макрон призвал к более справедливой глобализации[:ua]Макрон закликав до справедливішої глобалізації[:]

Президент Франції Еммануель Макрон, під час виступу на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, закликав розробити десятирічний план, що посилить позицію ЄС у світі.

[:ru]

Французский Президент призвал Европу, учитывая кризис глобализации, использовать 2018 год для “перезагрузки”. А именно, разработать рассчитанную на 10 лет стратегию для усиления позиции Евросоюза.

“Если мы хотим избежать фрагментации мира, мы нуждаемся в более сильной Европе. Это крайне важно”, – подчеркнул Макрон.

Он считает, что глобализация должна быть организована более справедливым образом.

“Если я не верну смысл глобализации, если я не смогу сказать людям, что она хороша для них, то через пять, десять, пятнадцать лет победят националисты, экстремисты”, – предупредил Макрон.

По его словам, Европа должна играть более сильную роль в противовес США и Китаю. Среди тем, которые следует особо разрабатывать, он назвал миграционную политику, энергетику, оборону и инвестиции. При этом французский Президент поддержал концепцию “Европы разных скоростей”, согласно которой, если какие-либо из партнеров захотят продвигаться вперед, им не следует в этом мешать.

[:ua]

Французький Президент закликав Європу, зважаючи на кризу глобалізації, використати 2018 рік для “перезавантаження”. А саме, розробити розраховану на 10 років стратегію задля посилення позиції Євросоюзу.

“Якщо ми хочемо уникнути фрагментації світу, ми потребуємо сильнішої Європи. Це вкрай важливо”, – наголосив Макрон.

Він вважає, що глобалізація повинна бути організована справедливішим чином.

“Якщо я не поверну сенс глобалізації, якщо я не зможу сказати людям, що вона позитивна для них, то через п’ять, десять, п’ятнадцять  років переможуть націоналісти, екстремісти”, – попередив Макрон.

За його словами, Європа має відігравати сильнішу роль на противагу США та Китаю. Серед тем, які слід особливо розробляти, він назвав міграційну політику, енергетику, оборону та інвестиції. При цьому французький Президент підтримав концепцію “Європи різних швидкостей”, згідно з якою, якщо якісь партнери захочуть просуватися уперед, їм не слід у цьому заважати.

[:]