Майор ЗСУ: Потрібно створювати комфортні умови для захисників на фронті (ВІДЕО)

Волонтерська група Протикумулятивний екран та LifeStyleCemper передають кунг на лінію фронту.

Підписуйтесь на нас у telegram

Про це повідомляє Кий-інфо.

Ігор Сімотін, майор ЗСУ розповів, що його підрозділ займається ремонтними роботами на ділянках фронту. Вони ремонтують машини іноземного походження прямо там.

Бригада має власну машину, яка забезпечує їх необхідними інструментами, обладнанням, причепом за допомогою якого перевозять запчастини та КАМаз у якому вони живуть.

Він пояснює, що у 2017 році у них з’явилася ця пуста армійська будка, роботи затягнулись через брак коштів.

Ігор вважає, що у наш час комфортні умови для солдат не менш важливі, адже відпочинок додає більше сил та енергії.

“Ми ремонтуємо медичний транспорт, таємні установки, які базуються на HMMWV, я вважаю, що перебування в якісних побутових умовах, сприятиме тому, що ми матимемо можливість відпочити та помити руки в теплій воді, зігрітись тож це не розкіш, а необхідність“, – каже майор ЗСУ.

Серед вимог була практичність, надійність та якість кожного матеріалу, адже “якщо воно дешеве і зламається завтра, то ти не матимеш нічого, якщо воно дороге і ним не користуються, то ти просто втратив кошти”.

Наша зброя – це наші знання та наші руки”, – каже Ігор.

Анаталій Бурбеза є керівником проєкту та розповів, що кунг був в неналежному стані, тому було багато роботи, щоб причеп мав такий вигляд зараз. У цього проєкті було багато стадій: розробка, заміна стін, фарбування, закупівля техніки та інше.

“Працювали як волонтери, у робочий та не в робочий час”, – зазначає керівник проєкту та дякує компанії Лайфстайл Кемпер. На це все витратили кілька місяців.

Автор: Аліна Колода